Indlæser...

Paradise-Susan havde sex med P. Diddy

Danske Susan blev forført af musikeren på natklub i London. Hun afslører her, hvordan han var i sengen, og om han er veludrustet

15:52, 08. apr 2008 | Jan Körner

- P. Diddys performance i sengen fejlede intet, afslører Susan. (Foto: pinup.dk)
- P. Diddys performance i sengen fejlede intet, afslører Susan. (Foto: pinup.dk)

Annonce

  • Oversæt / Translate
Rapperen P. Diddy scorede danske Susan på natklubben China White i London. (Foto: Thomas Wilmann)
Rapperen P. Diddy scorede danske Susan på natklubben China White i London. (Foto: Thomas Wilmann)
  • Tema
  • Hurra for Navy Seals! Susan K: Hurra for Navy Seals!

Annonce

Annonce

Det er ikke kun de danske ungersvende i 'Paradise Hotel', der har svært ved at holde øjnene fra blonde Susan K. fra Århus.

Verdensstjernen P. Diddy fik også hurtigt øje på den veldrejede kvinde, da han mødte hende i hendes unge dage på en natklub i London.

Kort efter dyrkede han hed sex med den dengang 20-årige dansker.

– Jeg arbejde som model i London og var på natklubben China White, hvor han også var. Han kom hen til mig, og så var vi nogle piger, der var så heldige at komme med op i hans suite, fortæller Susan, der i dag er 33 år.

Størrelsen var o.k.
Men Susan nøjedes ikke kun med at sidde og tale om musik med P. Diddy. Hun endte i hede favntag med ham inde på de hvide lagener.

– Jeg synes, det kunne være sjovt at være sammen med en superstjerne og havde det bare sådan, at 'wow, han er godt nok kendt', siger Susan.

Hun blev dog ikke og sov sammen med Diddy, der på et tidspunkt dannede par med Jennifer Lopez.

– Nej, det gjorde jeg ikke, og jeg ved heller ikke, hvor mange af pigerne, der kom derind efter mig. For jeg gik bagefter, afslører hun.

– Var han god i sengen?

– Hans performance fejlede intet.

– Og størrelsen?

– Jeg må sige nej til, at mørke mænd pr. definition er stort udstyret. Den var ganske normal, lyder den pikante afsløring.

Ikke flere afsløringer
Andre kendte mænd skal dog ikke blive inspireret og tro, at de nu kan score Susan. For hun er blevet kæreste med Bjarke, der i 2004 deltog i 'Robinson Ekspeditionen'.

– Jeg er ikke god til at såre folk, så han skal ikke frygte, at jeg laver noget. Det er slut indtil videre, lyder det fra Susan.

Der heller ikke vil fortælle, om der er andre celebre navne i hendes sorte bog over bollevenner.

– Min kæreste er lidt træt af at læse om, hvem jeg har bollet med. Så jeg vil ikke fortælle om mine eskapader. Men så må jeg jo bare lave nogle nye, siger hun med et smil.

Annonce


Annonce