Indlæser...

Brystbomben Kim soler sig

Se de frække billeder af Kim Kardashian sole sig på dækket af en yacht i Miami sammen med søsteren Kourtney

13:19, 22. mar 2010 | kk

Kim Kardashian ligger og soler sig på dækket af en yacht i Miami.(Foto: SplashNews)
Kim Kardashian ligger og soler sig på dækket af en yacht i Miami.(Foto: SplashNews) Se stort billede | Del

Annonce

  • Oversæt / Translate
Voila. Kim Kardashian ved godt, at mange synes, at hun er super lækker.(Foto: SplashNews) Se stort billede | Del
Kim Kardashian fik hele dagen til at gå med at ringe i telfon og sende sms' er.(Foto: SplashNews) Se stort billede | Del
  • Tema
  • Socialt netværks indtjening overasker Bryster: Socialt netværks indtjening overasker

Annonce

Når brystbomben Kim Kardashian soler sig i Miami føler man her i lille Danmark, at sommeren er på vej med raske skridt. I weekenden besøgte Kim Kardashian sine to søstre Kourtney og Khloe, der netop er flyttet til Florida for at optage deres nye reality-show 'Kourtney og Khloe indtager Miami'.

Kim Kardashian tilbragte det meste af lørdagen på dækket af en yacht, hvor hun iført en fersken farvet lækker bikini solede sig i Miamis stærke sol, mens søsteren Kourtney hele tiden holdt sin krop dækket af en hvid overdel.

Taler i telefon konstant
Tidligere på ugen blev de berømte Kardashian-søstre set, da de sammen forlod et fitness-center, og de er også blevet set på shopping-tur i Miami, hvor Kim var helt vild med sin kun tre måneder gamle nevø Mason Dash Disick.

Men for paparazzi-fotograferne, der tog billederne af Kim og Kourtney på yachten har det været en dødssyg affære. De to piger bestilte nemlig ikke andet end at tale i telfon eller sende sms'er.

Annonce