Indlæser...

Scarlett genforenet med Travolta

Efter indspilning af film med Travolta fortalte Scarlett Johansson, at hun er vild med ham - det kunne ses til premieren

14:15, 14. dec 2004 |

Annonce

  • Oversæt / Translate

Annonce

Hollywoodstjernen Scarlett Johansson blev dybt betaget af sin 29 år ældre kollega, John Travolta, da de indspillede filmen 'A Love Song for Bobby Long', og billederne fra permieren viser, at den 21-årige Scarlett stadig er glad for Travolta.

Da de mødtes til premieren i nat, kastede hun sig i Travoltas favn og resten af aftenen strålede den blonde skuespiller om kap med Californiens sol.

- Han har alt det, jeg kan lide ved en mand: Styrke, følsomhed og maskulinitet, sagde Scarlett Johansson fornylig i et interview.

Alligevel 'nøjes' de to skuespillere med at være venner. Travolta er gift med Kelly Preston på 14. år og Scarlett Johansson har efter sigende en affære med baseballspilleren Derek Jeter.

Annonce