Turneringsprogram

Kampe i Storkøbenhavn (Drenge)

Runde 1
5. sep.
12:00
Hvidovre Privatskole  -  Hendriksholm Skole
1
10
29. aug.
13:30
Frydenhøjskolen  -  Nyager Skole
3
0
31. aug.
12:00
Rødovre Skole  -  Avedøre Skole
3
1
29. aug.
13:00
Tinderhøj Skole  -  Engstrandskolen
0
9
5. sep.
10:00
Valhøj Skole  -  Risbjergskolen
0
2
6. sep.
11:15
Frederiksberg Privatskole  -  Præstemoseskolen
0
2
5. sep.
12:45
Langhøjskolen  -  Dansborgskolen
2
1
8. sep.
11:30
Gungehusskolen  -  Holmegårdsskolen
2
4
28. aug.
08:45
Bellahøj Skole  -  Rødkilde Skole
4
0
30. aug.
11:00
Katrinedals Skole  -  Brønshøj Skole
5
7
25. aug.
10:00
Husum Skole  -  Jinnah International School
3
2
7. sep.
10:00
Korsager Skole  -  Tingbjerg Skole
12
0
30. aug.
11:45
Tagensbo Skole  -  Guldberg Skole
2
10
4. sep.
11:00
Sjællands Privatskole  -  Iqra Privat Skole
1
8
11. sep.
10:00
Utterslev Skole  -  Holbergskolen
6
3
7. sep.
13:30
Grøndalsvængets Skole  -  Dia Privatskole
4
2
13. sep.
11:00
Maglegårdsskolen  -  Tjørnegårdsskolen
4
1
15. sep.
11:30
Mørkhøj Skole  -  Ordrup Skole
3
5
5. sep.
13:30
Bernadotteskolen  -  Rygaards Skole
0
2
1. sep.
13:30
Sct. Joseph Søstrenes Skole  -  Munkegårdsskolen
11
0
1. sep.
10:00
Heibergskolen  -  Vibenshus Skole
1
3
Sejr uden kamp
Bordings Friskole  -  Randersgades Skole
3
0
4. sep.
14:00
Øster Farimagsgades Skole  -  Sortedamskolen
7
1
31. aug.
12:00
Ingrid Jespersens Gymnasieskole  -  Kildevældsskolen
8
0
31. aug.
13:00
Langelinieskolen  -  Niels Steensens Gymnasium
1
6
5. sep.
09:00
Københavns Skole og Idrætsakademi  -  Strandvejsskolen
30
0
8. sep.
11:30
Det Kgl. Vajsenhus  -  Nørre fælled skole
0
20
5. sep.
12:00
Lundehusskolen  -  N. Zahles Gymnasieskole
6
2
12. sep.
12:00
Gladsaxe Skole  -  Bakkegårdsskolen
2
8
7. sep.
10:45
Kildegård Privatskole  -  Buddinge Skole
9
10
4. sep.
11:15
Grønnemose Skole  -  Vadgård Skole
2
5
5. sep.
12:45
Søborg Skole  -  Kvikmarkens Privatskole
0
2
8. sep.
10:45
Dyssegårdsskolen  -  Skovshoved Skole
8
9
31. aug.
13:00
Skovgårdsskolen  -  Enghavegård Skole
11
2
6. sep.
12:30
Al Hikma Skolen  -  Gentofte Skole
0
10
1. sep.
11:00
Tove Ditlevsens Skole  -  Blågård Skole
7
0
1. sep.
08:30
Gasværksvejens Skole  -  Ålholm Skole
2
1
8. sep.
12:30
Valby Skole  -  Hanssted Skole
2
3
29. aug.
10:00
Trekronergade Freinetskole  -  Salix Skole
5
0
31. aug.
10:00
Lindevangskolen  -  Al Huda Skolen
19
0
7. sep.
12:00
Skolen på La Cours Vej  -  Frederik Barfods Skole
1
0
4. sep.
11:30
Kaptajn Johnsens Skole  -  Tre Falke Skolen
7
0
31. aug.
11:30
Skolen ved Søerne  -  Johannesskolen
0
22
6. sep.
12:00
Søndermarkskolen  -  Ny Hollænderskolen
3
0
1. sep.
10:00
Korsvejens Skole  -  Dragør Skole
3
2
31. aug.
10:45
Landsbyskolen  -  Ørestad Friskole
3
0
6. sep.
10:00
Ørestad Skole  -  Lergravsparkens Skole
3
4
8. sep.
11:00
Skolen på Islands Brygge  -  Skolen ved Sundet
3
9
5. sep.
12:00
Højdevangens Skole  -  Skt. Annæ Skole
5
1
25. aug.
09:30
Peder Lykke Skolen  -  Skelgårdsskolen
3
2
29. aug.
12:00
Christianshavns Skole  -  Skolen på Amagerbro
13
1
7. sep.
11:00
Store Magleby Skole  -  Pilegårdsskolen
1
2
5. sep.
12:00
Kirsebærhavens Skole  -  Kirkebjerg Skole
2
5
5. sep.
10:00
Skolen på Nyelandsvej  -  Hay-Skolen
5
0
12. sep.
12:00
Løjtegårdsskolen  -  Lykkebo Skole
5
2
8. sep.
10:30
Tranegårdskolen  -  Kildegård Privatskole 2
2
1
1. sep.
09:30
Kongeskærskolen  -  Søndermarksskolen
5
4
15. sep.
10:00
Åvangskolen  -  Sydbornholms Privatskole
21
0
Runde 2
15. sep.
10:00
Hendriksholm Skole  -  Frydenhøjskolen
6
5
11. sep.
12:00
Rødovre Skole  -  Engstrandskolen
6
2
18. sep.
10:00
Præstemoseskolen  -  Risbjergskolen
3
2
19. sep.
10:30
Holmegårdsskolen  -  Langhøjskolen
0
10
4. sep.
08:45
Brønshøj Skole  -  Bellahøj Skole
1
5
19. sep.
14:00
Korsager Skole  -  Husum Skole
8
7
14. sep.
09:30
Guldberg Skole  -  Iqra Privat Skole
2
1
25. sep.
10:00
Utterslev Skole  -  Grøndalsvængets Skole
11
1
26. sep.
10:00
Ordrup Skole  -  Maglegårdsskolen
1
13
19. sep.
12:15
Rygaards Skole  -  Sct. Joseph Søstrenes Skole
9
0
19. sep.
10:00
Vibenshus Skole  -  Bordings Friskole
4
0
7. sep.
12:30
Øster Farimagsgades Skole  -  Ingrid Jespersens Gymnasieskole
1
8
22. sep.
10:30
Niels Steensens Gymnasium  -  Københavns Skole og Idrætsakademi
0
3
20. sep.
11:00
Nørre fælled skole  -  Lundehusskolen
4
3
21. sep.
13:00
Bakkegårdsskolen  -  Buddinge Skole
7
6
22. sep.
13:00
Vadgård Skole  -  Kvikmarkens Privatskole
8
3
18. sep.
14:00
Skovshoved Skole  -  Skovgårdsskolen
0
9
14. sep.
11:00
Gentofte Skole  -  Tove Ditlevsens Skole
5
1
25. sep.
10:00
Hanssted Skole  -  Gasværksvejens Skole
5
3
12. sep.
13:00
Lindevangskolen  -  Trekronergade Freinetskole
4
0
26. sep.
12:00
Skolen på La Cours Vej  -  Kaptajn Johnsens Skole
13
0
22. sep.
11:30
Søndermarkskolen  -  Johannesskolen
6
5
19. sep.
10:00
Korsvejens Skole  -  Landsbyskolen
7
1
20. sep.
14:30
Lergravsparkens Skole  -  Skolen ved Sundet
6
5
20. sep.
12:00
Højdevangens Skole  -  Peder Lykke Skolen
3
1
21. sep.
11:00
Pilegårdsskolen  -  Christianshavns Skole
2
1
21. sep.
12:00
Kirkebjerg Skole  -  Skolen på Nyelandsvej
3
1
26. sep.
10:30
Løjtegårdsskolen  -  Tranegårdskolen
7
0
22. sep.
12:00
Åvangskolen  -  Kongeskærskolen
10
1
4. sep.
12:30
Hans Rømer Skolen  -  Paradisbakkeskolen afd. Nexø
1
6
11. sep.
10:00
Damhusengens Skole  -  Ahi International School
18
0
11. sep.
12:30
Nyboder Skole  -  Sølvgades Skole
0
9