Turneringsprogram

Kampe i Storkøbenhavn (Drenge)

Runde 1
Deadline
Hvidovre Privatskole  -  Hendriksholm Skole
Deadline
Frydenhøjskolen  -  Nyager Skole
Deadline
Rødovre Skole  -  Avedøre Skole
Deadline
Tinderhøj Skole  -  Engstrandskolen
Deadline
Valhøj Skole  -  Risbjergskolen
Deadline
Frederiksberg Privatskole  -  Præstemoseskolen
Deadline
Langhøjskolen  -  Dansborgskolen
Deadline
Gungehusskolen  -  Holmegårdsskolen
Deadline
Bellahøj Skole  -  Rødkilde Skole
Deadline
Katrinedals Skole  -  Brønshøj Skole
Deadline
Husum Skole  -  Jinnah International School
Deadline
Korsager Skole  -  Tingbjerg Skole
Deadline
Tagensbo Skole  -  Guldberg Skole
Deadline
Sjællands Privatskole  -  Iqra Privat Skole
Deadline
Utterslev Skole  -  Holbergskolen
Deadline
Grøndalsvængets Skole  -  Dia Privatskole
Deadline
Maglegårdsskolen  -  Tjørnegårdsskolen
Deadline
Ordrup Skole  -  Mørkhøj Skole
Deadline
Bernadotteskolen  -  Rygaards Skole
Deadline
Sct. Joseph Søstrenes Skole  -  Munkegårdsskolen
Deadline
Heibergskolen  -  Vibenshus Skole
Deadline
Bordings Friskole  -  Randersgades Skole
Deadline
Øster Farimagsgades Skole  -  Sortedamskolen
Deadline
Ingrid Jespersens Gymnasieskole  -  Kildevældsskolen
Deadline
Langelinieskolen  -  Niels Steensens Gymnasium
Deadline
Københavns Skole & Idrætsakademi  -  Strandvejsskolen
Deadline
Det Kgl. Vajsenhus  -  Nørre fælled Heldagsskole
Deadline
Lundehusskolen  -  N. Zahles Gymnasieskole
Deadline
Gladsaxe Skole  -  Bakkegårdsskolen
Deadline
Kildegård Privatskole  -  Buddinge Skole
Deadline
Grønnemose Skole  -  Vadgård Skole
Deadline
Søborg Skole  -  Kvikmarkens Privatskole
Deadline
Dyssegårdsskolen  -  Skovshoved Skole
Deadline
Skovgårdsskolen  -  Enghavegård Skole
Deadline
Al Hikma Skolen  -  Lykkebo Skole
Deadline
Tove Ditlevsens Skole  -  Blågård Skole
Deadline
Gasværksvejens Skole  -  Ålholm Skole
Deadline
Valby Skole  -  Hanssted Skole
Deadline
Trekronergade Freinetskole  -  Salix Skole
Deadline
Lindevangskolen  -  Al Huda Skolen
Deadline
Skolen på La Cours Vej  -  Frederik Barfods Skole
Deadline
Kaptajn Johnsens Skole  -  Tre Falke Skolen
Deadline
Skolen ved Søerne  -  Johannesskolen
Deadline
Søndermarkskolen  -  Ny Hollænderskolen
Deadline
Korsvejens Skole  -  Dragør Skole
Deadline
Landsbyskolen  -  Ørestad Friskole
Deadline
Ørestad Skole  -  Lergravsparkens Skole
Deadline
Skolen på Islands Brygge  -  Skolen ved Sundet
Deadline
Højdevangens Skole  -  Skt. Annæ Skole
Deadline
Skelgårdsskolen  -  Peder Lykke Skolen
Deadline
Christianshavns Skole  -  Skolen på Amagerbro
Deadline
Store Magleby Skole  -  Pilegårdsskolen
Deadline
Kirsebærhavens Skole  -  ???
Deadline
???  -  ???
Deadline
???  -  ???
Deadline
???  -  ???