Twitter flyder over af vittige kommentarer efter en scene i den amerikanske serie 'Empire' angiveligt præsenterer en blowjob-bib, en blowjob-hagesæk.
I princippet det samme, som man giver babyer, når de spiser mos, og voksne når de indtager mad med spildepotentiale.
I scenen er karakteren Rhonda på vej på job, men finder ud af, at der er visse ting, hun må gøre for sin mand. Så hun tager en hagesmæk på, så manden ikke tilsøler hendes pæne, dyre bluse.
Praktisk fordi hun kender hans sprøjteegenskaber og sin egen savleteknik? God bordskik og gode manerer? Eller burde hun sluge svineriet stedet?
Twitterfolket er i hvert fald fuld af forundring:

Sådan får du hende til at sluge
Nu er der kun tre uger til bøf&blowjob-dag, så mon ikke hagesmækken kan være en god ide i den anledning...
Der skete en fejl under valideringen af din bruger.
Gå til Min profil eller prøv igen senere.