Der er i den grad dømt fræk fredag med billederne af disse piger fra engelske Bristol.
Missionen er egentlig ret lige til. En lækker kalender med de afklædte tøser skal samle penge ind til deres klub Bristol Netball Club. Ingen videre velgørenhed eller andre godtgørende formål. Nope.
Men det går nok også.
Og så tænker du. Hvad f.... er netball? Kort fortalt er det to hold på syv spillere. Spillet minder om basketball - dog uden pladen bag kurven. Læs noget mere om sporten her.
- Vi har fået helt fantastisk respons på den, fortæller 19-årige Maddie McKenzie, der er blandt de medvirkende.
I alt har 20 piger valgt at smide tøjet til kalenderen.
- Det var sjovt at lave kalenderen, og vi har fået utrolig meget opbakning. Også fra venner og familie.
- Jeg er ikke sikker på, at mine forældre vidste, hvad de skulle vente sig, da jeg fortalte, at jeg ville være nøgen. Forhåbentlig er de ikke alt for chokerede.