Du kan her rette dine indstillinger for, om vi må sætte cookies og bruge persondata.
Rapportér annonce
Du har mulighed for at rapportere denne annonce til annonceafdelingen på Ekstra Bladet, hvis du enten finder annoncen upassende eller at annonceringen er ulovlig.
Vær opmærksom på at du er i gang med at anmelde en annonce som værende ulovlig, er du sikker på du vil fortsætte? (En ulovlig annonce overtræder gældende lovgivning, læs mere her)
Tak for din påbegyndte anmeldelse. Vi har flere retningslinjer for annoncering på Ekstra Bladet, som skal overholdes, og hvis vi finder at annoncøren ikke har overholdt disse, vil de blive frataget muligheden for at annoncere på Ekstra Bladet fremadrettet. Det vil hjælpe os meget, hvis du vil skrive en uddybende kommentar nedenfor, så vi kan få lokaliseret annoncen og tjekket op på om vores retningslinjer overholdes.
Tak for din påbegyndte anmeldelse. Vi vil gerne høre din begrundelse for din anmeldelse, så vi kan undersøge annoncen, da vi tager alle indsendte anmeldelser alvorligt. Det vil hjælpe os meget, hvis du vil skrive en uddybende kommentar nedenfor.
Din begrundelse skal som minimum bestå af 30 tegn
Tak for din henvendelse
Din anmeldelse er nu afsluttet. Tak fordi du bidrager til EB.dk.Annoncerne på EB.dk er en essentiel indtægtskilde, som sørger for at Ekstra Bladet hver dag kan udkomme, og holde danskerne oplyste om hvad der foregår rundt omkring i verden.
Fejl
Der skete en fejl med afsendelsen af rapporteringen.
Mor og far: Sådan endte Dolberg som megatalent i Ajax
Fodbold-kometen Kasper Dolberg har været omgivet af sport, siden han blev født. Familien åbner hjemmet og foto-albummet for Ekstra Bladet
Kasper Dolberg har et voldsomt indre drive, men er ydmyg på ydersiden. Han holdte det derfor for sig selv og fortalte ikke familien, at han "kun" blev den næsthurtigste i en test for Ajax-truppen. Foto: All Over Press
Annonce:
Kun i Ekstra Bladet
VOEL (Ekstra Bladet): Ti-årige Freja har dækket det bjerg af vafler, hun lige har lavet, til med stanniol for at holde på varmen.
Og mens hendes forældre snakker løs ved spisebordet, så bærer hun både tallerkener, flormelis, Nutella og syltetøj hen til bordet… og så er der serveret.
Vi er i udkanten af den håndboldgale by Voel, som Danmark nok bedst kender som V’et i BSV.