Annonce:
Annonce:

Oliver Bjerrehuus i fræk sexsnak: Jeg tænder på at slikke

Big Brothers husvært tænder blandt andet på at slikke tæer. Se klippet her

Annonce:
Følg Underholdning
Følg Danske kendte

De har været spærret inde siden nytårsaften, og hormonerne svirrer efterhånden lystigt i 'Big Brother'-huset.

I dag indlod husværten Oliver Bjerrehuus sig i en snak om oralsex med Nirvana og Ginna, der bestemt ikke er imponerede over mænds evner med tungen:

- Jeg foretrækker bruseren. Den er bedre end mænd. De kan ikke en skid, lyder det fra Ginna, der heller ikke helt kan forstå Olivers store interesse i både oralsex og kunsten at slikke tæer. Se mere af sexsnakken i ovenstående klip.

Big Brother: Derfor slukkede vi signalet



Sabina forlod Big Brother: Blev lænket til Karsten

I aften kommer der formentlig endnu mere fut i hormonerne, når der er lagt op til et brag af en fest i 'Big Brother'.

Der kommer sprut i stride strømme, frække dansepiger og mænd i bar overkrop, der skal servere drinks for deltagerne. DJ Crizz skal sørge for musikken.

- Det bliver en fucking vild fest. Vi har brug for en åndelig og mental udløsning. Der bliver ikke snakket om andet end fest i huset. Jeg har også sørget for, at der er lidt eyecandy til både pigerne og drengene, lyder meldingen fra Oliver Bjerrehuus.

Se med direkte når Kanal 5 sender fest fra Big Brother-huset i aften klokken 21.00.

Annonce:
Annonce:
Annonce:
Spar med
Det kan du spare
Elpris lige nu
Vestdanmark
-
kr. pr. kWh*
Østdanmark
-
kr. pr. kWh*
Annonce:
Margrethe mangler mio. - vi må hjælpe
Annonce:

Hvilke nyheder skal vi vise her?

Med en gratis bruger kan du selv vælge!
Så er du altid opdateret på lige præcis det, der interesserer dig. Læs mere

Brugervilkår - Har du en bruger? Log ind

Annonce:

nyt billede

Bagholdet

Annonce:
Annonce: