Se Stolle i aktion i tv-klippet herover!
------------------------------------------
Enhver ved, at det er vigtigt at varme op før en stor fysisk udfoldelse.
Stolle havde i den grad varmet op - både under sig selv og under sin partner Nathja, som han i flere dage nærmest har tigget og bedt om sex på 'Paradise Hotel'.
Timelang pul i poolen
Tirsdag aften var der så endelig hul igennem eller 'bid i slangen', som den 21-årige århusianer selv kalder det. Og da det så endelig skulle være, fik den ikke for lidt.
Læs også:
Sex under lagnerne i 'Paradise Hotel'- Vi 'kakkede' i rigtig lang tid. Vi var i gang i poolen i over en time, før vi blev enige om at gøre det færdigt inde i sengen, fortæller Stolle.
Han er sammen med deltageren Martin medlem af det, som de to kalder Nøddepatruljen. De bruger ordet 'kakke', når de får nedlagt damer.
Læs også:
Paradise-drenge viser tangatrusser fremI tirsdagens program kunne seerne se Stolle løbe fra poolen i en meget akavet, foroverbøjet stilling.
- Jeg har selv set det flere gange, og jeg husker ikke rigtigt, hvorfor jeg løb sådan. Jeg tænker, at det var en kombi af, at jeg havde monsterstiv diller, var lidt træt efter en time i poolen, og så at jeg prøvede at liste mig forbi de andre, der sad i baren. For jeg ville jo helst ikke opdages, så de andre ville afbryde noget, smiler Stolle.
Havde arbejdet hårdt
Og heldigvis - eller måske uheldigvis - for den potente unge mand var der ingen, der opdagede noget, så udskejelserne fortsatte i en times tid mere på værelset.
- Jeg var bare helt færdig bagefter, og jeg må da også indrømme, at jeg var lidt øm dagen efter. Det gjorde sgu lidt ondt i den. Den havde arbejdet lidt for hårdt, griner Stolle.
Læs også:
'Paradise'-fyre giver gode scoretips