Den 18-årige deltager i Paradise Hotel Caroline har efterhånden gjort sig bemærket et par gange, fordi hun har en stor trang til at onanere på hotellet.
Og et par håndjern og fem andre mennesker er åbenbart ikke nok til at stoppe hende i at gøre det.
18-årige Caroline: Derfor onanerede jeg på tv
Deltagerne er lænket sammen i håndjern i to kæder. Caroline er lænket sammen med Patrick, Olivia, Joaquin, Frederik og Michelle.
- Jeg plejer at bruge højre hånd, men nu bruger jeg venstre, siger Caroline og hentyder til, at hendes højre hånd er lænket til Patricks venstre.
Caroline beslutter sig for, at hun vil onanere, og de andre deltagere følger med hende ned på værelset og ligger sammen med hende i sengen, mens hun får det overstået.
- Så ligger jeg og onanerer, mens de ligger ved siden af.
Se Carolines onani foran de andre i klippet over artiklen.
Paradise-Mathias sur over Carolines onani
Årets Miss Paradise bedømmer tidligere vindere
Patrick er hårdest ramt, da han er lænket sammen med Carolines højre hånd, og han slipper da heller ikke helt for at være med.
- Caroline bruger sin højre hånd, og min venstre hånd er så ved siden af, så den kører med, siger Patrick.
Paradise-fnidder: Olivia sur over Carolines sex-partner
Der skete en fejl under valideringen af din bruger.
Gå til Min profil eller prøv igen senere.