Super trusse-modellen Emily Ratajkowski er pludselig en gift kvinde.
Den nærmest chokerende meddelelse sendte hun ud på Instagram fredag aften.
Model: Nøgen-kig ikke kriminelt
'Jeg har en overraskelse. Jeg blev gift i dag', skrev under et billede af det nye ægtepar.
Det overraskende er ikke mindst, at det er bare et par måneder siden, hun og hendes daværende kæreste, Jeff Magid, gik fra hinanden, og det var de færreste, der i det hele taget var klar over, at hun havde fundet en ny, Sebastian Bear-McClard, som hun nu er gift med.
Parret blev gift på rådhuset i New York, og Emily bar en senneps-gul buksedragt til beskedne 200 dollars sammen med en sort hat med slør, mens gommen havde iklædt sig solbriller og et lyseblåt jakkesæt.
Sexede Emilys fede ferie-billeder
Mens de fleste, der bare følger periferisk med i Ratajkowskis gøren og laden med frække selfies og professionelle model-fotos, så er Bear McClard mere ukendt i offentkligheden. Men han er skuespiller og producent, der bl.a. arbejdede med filmen 'Good Times' med Robert Pattinson i hovedrollen.
Der skete en fejl under valideringen af din bruger.
Gå til Min profil eller prøv igen senere.